Лада – 1,5 роки. Розумниця, красуня і  дуже лагідна дівчинка, яка заслуговує на  щасливе життя в затишній родині.  Стерилізована, щеплена.

 

 

 

 

 

 

Мила собачка Ночка дуже хоче знайти господаря. Цій чорній красуні 1,5 роки. Рухлива, грайлива, активна. Стерилізована, щеплена.

 

 

 

 

 

Сестры

Три молоді сестрички – Керрі, Джессі і Ліза, вік 1,5 роки. Собачки ласкаві і дуже гавкучі, тож будуть гарними сторожами. Всі троє стерилізовані.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шукаємо господарів трьом маленьким кімнатним собачкам. Вони жили в одній квартирі, але  їх господар помер, а його знайомі привезли собачок в притулок, тому що не знайшлося нікого, хто забрав би малюків до себе.

Це дві дівчинки – Гера (3 роки) і Жулька (4 роки), і хлопчик Трішка (2 роки). У Трішки немає  однієї задньої лапки – він народився без неї, але це абсолютно не заважає йому бігати і стрибати. Він дуже рухливий і веселий хлопчик.

Опинитися в притулку без улюбленого господаря – це великий стрес для собаки, і ці собачки також не уникли його: вони важко переносили зміну місця проживання, і досі ще не можуть зрозуміти, куди подівся господар. Однак поступово звикли до нових умов, і з задоволенням ласують м’ятними цукерками, до яких звикли з дитинства.

Вже в притулку дівчатка були простерилізовані. Дуже хотілося б знайти цим крихіткам гарних господарів. І навіть якщо для цього їх доведеться розлучити, нова родина компенсує цю розлуку. Собачки кімнатні, домашні, з цікавими характерами.

 

 

 

 

 

 

Лола

 

 

 

 

 

Розумниця і красуня Лола, яка за своє коротке життя двічі була на порозі смерті, але вийшла переможницею з важких випробувань, продемонструвавши велику життєву силу. Лолі 1 рік, стерилізована, щеплена від сказу. Це спокійна собака з гарним голосом і чарівними очима, яка заслуговує на розумних і дбайливих господарів.

 

Ника

 

 

 

 

 

 

Це Ніка.  Дуже розумна і надзвичайно охайна собака. Може бути як на дворі в будці, так і в квартирі. Собака молода (9 місяців),  стерилізована, щеплена. Прекрасний друг і активний охоронець.

 

Джоки-3

 

 

 

 

 

Це Джокі, віком 8 місяців. Краси неземної! Характер – золото! СТЕРИЛІЗОВАНА! Щеплена.