Наша організація створена для того, щоб ефективно вирішувати проблему безпритульних тварин, захищати їх від жорстокого поводження і робити все для того, щоб вони не становили загрози для людей.

Ми хочемо показати, що можна допомогти знайти свій дім тваринам, які опинилися на вулиці саме з вини людини. Наша мета – поступово і послідовно зменшити на вулицях міста кількість безпритульних тварин шляхом стерилізації і активного пошуку їм господарів. А реалізувати цю мету неможливо без притулку. Тому ми беремо активну участь у процесі створення муніципального притулку для тварин, який дасть змогу перетримувати тварин після стерилізації, лікувати їх, щеплювати від сказу, обліковувати і тримати під контролем.

Також важливим завданням нашої організації є просвітницька робота серед населення щодо відповідального ставлення до домашніх тварин та необхідності стерилізації тварин, які не беруть участі в племінному розведенні.

Основними напрямками нашої роботи є залучення коштів для будівництва та утримання притулку, пошук волонтерів для роботи з безпритульними тваринами та виховання гуманного ставлення до тварин.