Вже вдруге на запрошення міського голови до м. Рівне завітала міжнародна організація “Four paws” з метою здійснення проекту по масовій стерилізації безпритульних тварин.  З 17 березня 2015 року команда “Four paws” розпочала свою роботу.

18 березня 2015 року – відбулася прес-конференція команди організації “Four paws”, під час якої журналісти місцевих ЗМІ мали змогу задати членам команди всі питання, які їх цікавили. Члени організації поставили біля “Екомаркету” надувного пса висотою 6 метрів, який протягом двох годин привертав увагу всіх перехожих. Поряд з надувною собакою проходила акція організації “Під Егідою” по збору крупи та теплих речей для собак стерилізаційного центру КАТП 1728. Допомагали у проведенні акції учні Парламенту дітей міста Рівненського міського палацу дітей та молоді. Люди не залишились байдужими, приносили теплі речі і крупи, які іноді купували тут же в “Екомаркеті”, кидали гроші до скриньки. Великою популярністю користалися календарики і флаєри організації “Під Егідою” та проспекти організації “Four paws”. Всі друковані матеріали розійшлися миттєво…  Всього під час акції було зібрано 45 кг крупи, 8 кг кісток, 3 великих мішки теплих речей та 218 грн., які покладені на рахунок організації “Під Егідою”.
Ми щиро дякуємо всім, хто приєднався до акції! Завдяки вашій допомозі собаки будуть ситі і спатимуть в теплі! :)

За перших три дні роботи було простерилізовано 28 собак, що вселяє надію на результати не менш успішні,  ніж минулорічні, коли за 3,5 тижні  простерилізували 235 тварин.

Висловлюємо величезну подяку керівнику Благодійного фонду “Умка” Андрію Прокопчуку, який надав для перетримки тварин  власні  клініку та приміщення, температурний режим яких дозволяє стерилізувати собак вже в березні.

Ребенок с буклетом С Хорстом Вебером Собака и дети Стенд На акции