Зоозахисна організація  «Під Егідою» висловлює щиру подяку учням та педагогам ЗОШ № 6 м. Рівне за чудову будку для собак, що утримуються у вольєрах стерилізаційного центру  КАТП 1728.

Натхненником і ініціатором виготовлення будки став учень 9 класу Роман Пугачов (на фото), який є також учнем «Школи лідера» Рівненського міського палацу дітей та молоді. Саме Палац дітей та молоді відгукнувся на прохання зоозахисної організації «Під Егідою» і звернувся до шкіл міста з ініціативою виготовити для собак  теплі будки, адже ситим собакам в теплих будках морози не страшні.

Першою відгукнулася ЗОШ № 6, вчителі та учні якої одразу підтримали  ініціативу Романа Пугачова. Учні 5-го класу  зібрали матеріал для виготовлення собачої домівки, а учні 9 класу під керівництвом вчителя з трудового навчання Примака Володимира Георгійовича (на фото) змайстрували будку та пофарбували її в гарний жовто-блакитний колір. А на завершення учениці 10-го класу Іванна Козачук та Анастасія Забужко оздобили цей витвір столярного мистецтва чудовим малюнком.

Ця будка – СПРАВЖНІЙ ШЕДЕВР, від якого всі просто в захваті!  Зроблена з міцних дошок, з відкидним дахом, стінки утеплені пінопластом та оббиті зсередини ДВП. А розмір будки такий, що в ній спокійно поміститься  алабай, а середніх собак може увійти не менше шести!

Ми щиро дякуємо всім вчителям школи, а також педагогу-організатору Харитоновій  Світлані Анатоліївні (на фото)  за підтримку благородної ініціативи своїх учнів, за виховання чуйних та справжніх  Людей! А наші  чотирилапі підопічні дякують за зроблену з любов’ю теплу і простору будку, де їм буде взимку комфортно і затишно!

Будка

 

 

 

 

 

З вчителем

З педагогом-організатором