23 липня  завершився наймасштабніший проект по стерилізації безпритульних тварин в місті Рівному, який здійснила міжнародна організація захисту тварин „FOUR PAWS” (Чотири лапи). Високопрофесійна робота команди дозволила за три з половиною тижні простерилізувати 235 тварин – 228 собак і 7 кішок. Цей проект став великим кроком  вперед у  зменшенні кількості безпритульних тварин гуманними методами.

За попередніми підрахунками, стерилізації потребували щонайменше 500 безпритульних собак, отже, черга дійшла не до всіх. Але учасники проекту намагалися в кожному районі простерилізувати хоч частину собак, і таким чином,  вдалося охопити майже всі райони міста.

Вперше така кількість собак була простерилізована в м. Рівне за дуже короткий відрізок часу, що унеможливить народження сотень небажаних цуценят та кошенят, які вже не поповнять лави безпритульних тварин нашого міста. Організація „Під Егідою” від себе особисто і всіх, кому небайдужа проблема безпритульних тварин  висловлює щиру подяку всім, завдяки кому в умовах складного економічного становища  реалізація проекту стала можливою.

Щиро дякуємо:

Організації  „FOUR PAWS” за те, що прийняла запрошення і здійснила проект по стерилізації в м. Рівне.

Громадській організації  „Зоозахист-Рівне” за те, що виступила з ініціативою запросити команду „FOUR PAWS” в наше місто.

Міському голові м. Рівне Хомку Володимиру Євгеновичу за підтримку цієї ініціативи  і підписання меморандуму щодо здійснення проекту.

Прес-службі міського голови за організацію прес-конференції по проекту.

Управлінню житлово-комунального господарства за те, що від самого початку допомагало у підготовці до проекту: надало приміщення для пісялопераційної перетримки тварин та домовилось про місце проживання і харчування команди.

Комунальному автотранспортному підприємству 1728 за підготовку всіх необхідних угод, забезпечення санітарних умов проведення стерилізації та надання постійного координатора на час здійснення проекту.

Рівненській обласній громадській зоозахисній організації  „Під Егідою” за докладені зусилля по залученню спонсорських коштів, завдяки чому були повністю проплачені проживання та харчування команди, та за участь в організації семінару для ветеринарів в Палаці дітей та молоді.

ПАТ „Волинь-цемент” і особисто його генеральному директору Давидюку Ігорю Олексійовичу за надану спонсорську допомогу,  яка дозволила повністю проплатити харчування та проживання всієї команди протягом 24 днів.

Розважально-оздоровчому комплексу “Підкова”, його адміністрації та персоналу за чудові умови проживання та харчування  команди „FOUR PAWS” протягом всього проекту.

Рівненському міському палацу дітей та молоді та особисто його директору Первушевській Ірині Олександровні за медійну підтримку, надання приміщення  та організацію семінару для ветеринарів,  який вперше провела організація „FOUR PAWS” за весь час своєї роботи в Україні.

Державній лікарні ветеринарної медицини за забезпечення проекту асистентами, надання вакцин проти сказу та оповіщення ветеринарів про проведення семінару.

Всім засобам масової інформації, які висвітлювали перебіг проекту.

Всім волонтерам, які допомагали під час подготовки та реалізації проекту організаційно, інформаційно та фінансово: проект відбувся також завдяки і вашій допомозі.

Щиро дякуємо всім вам!

Отже,  проект завершено, але це зовсім не означає, що стерилізація в місті Рівному припинилася. Навпаки, ми сподіваємося, що цей проект стане поштовхом до більш інтенсивної стерилізації безпритульних тварин як в рамках міської „Програми  регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2012- 2016 роки”, так і коштами мешканців міста. Рано чи пізно будуть простерилізовані всі тварини, яких не встигли простерилізувати ветеринари організації „FOUR PAWS”.

За час здійснення проекту ми багато чого побачили і взяли на озброєння, зрозуміли, чому нам треба  вчитися. Тепер наша черга стати більш ефективними у вирішенні проблеми безпритульних тварин, не чекаючи, поки хтось зробить за нас те, що ми повинні робити самі.

Дякуємо організації „FOUR PAWS” за допомогу і цінний досвід!

Ви – молодці!

SAC Rivne 2014

 

 

 

 

 

Фото 043

 

 

 

 

 

SAC Rivne 2014

 

 

 

 

 

Фото 362