Місто Рівне погодилася відвідати міжнародна організації захисту тварин FOUR PAWS (Чотири лапи), яка надає гуманітарну допомогу містам України, БЕЗКОШТОВНО стерилізуючи безпритульних тварин.
За 3 тижні вони можуть простерилізувати 300 собак!
Міський голова м. Рівне Володимир Хомко підписав з організацією FOUR PAWS меморандум про співпрацю. Державна ветеринарна лікарня та КАТП 1728 підписали угоди, які дозволяють команді ветеринарів стерилізувати тварин на території міста Рівне. УЖКГ надало приміщення для післяопераційної перетримки собак.
Вже 15 червня 2014 року ми чекаємо FOUR PAWS у Рівному!
Комунальні підприємства та громадські організації спільно вирішують організаційні питання по підготовці до зустрічі гостей. Але щоб ця подія відбулася, потрібно оплатити житло та харчування команди з 6 осіб, до якої входять ветеринари, ловці та доглядач за тваринами. У зв’язку зі складним економічним становищем міський бюджет не може виділити на це кошти. Тому фінансове забезпечення проекту повністю залежить від мешканців міста та громадських організацій, які беруть участь у його підготовці. Рівненська зоозахисна організація „Під Егідою” бере на себе зобов’язання допомогти забезпечити проживання та харчування команди „FOUR PAWS”, тому ми звертаємося до всіх рівнян: не лишайтесь осторонь! Якщо можете допомогти фінансово – перераховуйте кошти на рахунок організації:
РОГЗО «Під Егідою»
р/р 2600701343673
код за ЄРДПОУ – 37645980
Рівненське відділення Центральної філії ПАТ «Кредобанк»
МФО – 325365
Призначення платежу – “Благодійна допомога”
Також гроші можна кидати в скриньки організації, які знаходяться за такими адресами:
1. Зоомагазини „Нашим друзям” (Шкільна, 33; „Екомаркет”; „Злата Плаза”, «Велмарт»)
2. Палац дітей та молоді
3. ТЦ „Україна” (біля кафе „Мармелад”)
4. Кіоск з зоотоварами на Сагайдачного (біля входу в м’ясний павільйон).
Запрошуємо всіх, хто хоче допомогти: записуйтесь у волонтери в групах організації в Вконтакте та Фейсбуці або за телефоном 40-12-60.
Оплата проживання та харчування за попередніми підрахунками складатиме приблизно 15 000 грн. Саме цю суму потрібно зібрати для того, щоб прийняти в нашому місті представників організації FOUR PAWS. Таким чином, стерилізація однієї собаки буде коштувати всього 50 грн.
Стислість термінів стерилізації дозволить запобігти народженню сотень цуценят, яким не вдасться знайти господарів і які в кілька разів збільшать кількість безпритульних собак, яких й без того вже незліченна кількість на вулицях міста.

ЛИШИЛОСЯ ТРИ ТИЖНІ, ЩОБ ЗІБРАТИ КОШТИ!

ДОПОМОЖІТЬ ПРОСТЕРИЛІЗУВАТИ СОБАК!

Інформація про надходження коштів – на форумі.

стерил_зац_я_A4