«Жінки, які зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток міста»

Покальчук

Покальчук Ольга Кузьмівна – депутат Рівнеради шостого скликання. Тендітна і вишукана, стильна і смілива, повна сил та життєвої енергії. Вона відчуває, що вона – потрібна, а тому не жалкує, що впродовж 12 років присвятила себе службі в органах місцевого самоврядування.

        Таку інформацію можна знайти про цю особу на сайтах міста. Проте  далеко не всім відома інша сторона цієї „медалі”.

До організації „Під Егідою” надійшло звернення від мешканців міста  Пальонко Раїси Григорівни (вул. Пухова, 17) (член організації „Під Егідою”), Григорчук Людмили Анатоліївни та  Грабовської Тетяни Володимирівни (вул. Струтинської, 10-12) щодо отруєння  стерилізованої собаки.

В заяві повідомляється, що в кінці червня цього року Ольга Кузьмівна отруїла собачку Маню (на фото, реєстраційний номер 00031),  яка кілька років жила на стоянці біля будинку №35, що по вул. Струтинської.

00031

При зустрічі Покальчук запевнила заявниць, що буде і надалі труїти всіх собак, які з’являться на території МЖК. Натомість вона вигулює на траві біля дитячої пісочниці своїх удавів, що було зафіксовано заявницями зранку біля 10 год. 09.07.2013р. Собачка Маня була стерилізована та отримала необхідні прививки коштом членів організації, тобто не становила ніякої небезпеки ні для дорослих, ні для дітей. Більш того, неодноразові бесіди з дітьми підтвердили, що ця собачка була добра, грайлива, діти її любили. Дві дівчинки розповіли, що бачили,  як  «тьотя щось налила Мані пити, а потім в неї пішла піна з рота, під’їхала машина і собачку кудись забрали».  Про цей факт одразу ж було повідомлено в органи міліції та керівництву партії, від якої Покальчук О.К. стала депутатом міської ради. Незважаючи на такий свій статус, Ольга Кузьмівна заявила авторам звернення,  що їй «нас..ти на всі наші закони». Майже через місяць після подання заяв виявилося, що дільничому міліціонеру Покальчук відмовилася давати свідчення (!), а в міському осередку партії Батьківщина після багаторазових обіцянок розібратися та розглянути колективну заяву на своєму засіданні в присутності заявниць сказали, що все це їхні фантазії (дослівно!!!).

Є свідки жорстокого поводження Покальчук О.К. із собаками, зокрема заявниці довідалися й про факт побиття нею палицею мирно сплячої під деревом Мані.

Вважаємо, що така поведінка «домоуправа» суперечить моральним засадам суспільного життя і заслуговує на осуд громади.

РОГЗО „Під Егідою” написало листа голові постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Рівненської міської ради з проханням дати правову та етичну оцінку діям та висловлюванням депутата міської ради як представника органу місцевого самоврядування.  Очікуємо на відповідь.